Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Pokazali się na światowych targach

warmia.mazury.pl

Podczas I edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych w Nadarzynie, odbywających się w dniach 13-16 października, region Warmii i Mazur promował swoje atrakcje turystyczne.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Pokazali się na światowych targach

 2016-10-18 10:00 
warmia.mazury.pl

warmia.mazury.pl

Podczas I edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych w Nadarzynie, odbywających się w dniach 13-16 października, region Warmii i Mazur promował swoje atrakcje turystyczne.

Głównym tematem stoiska był Szlak Kopernikowski, łączący miejsca związane z życiem i pracą słynnego astronoma podczas jego czterdziestoletniego pobytu na Warmii. Chcąc zachęcić odwiedzających do zapoznania się z atrakcjami turystycznymi szlaku, oprócz kolportowania publikacji na jego temat, na stoisku umieszczono sprzęt multimedialny wyposażony w tablicę prezentującą planety Układu Słonecznego.

Drugim tematem wiodącym stoiska były możliwości przedłużenia sezonu turystycznego na Warmii i Mazurach dzięki ofercie turystyki zimowej oraz obiektów Spa & Wellness. Poza tym, ogromnym zainteresowaniem cieszyły się wydawnictwa związane z innymi trasami turystycznymi regionu, takimi jak Szlak Fortyfikacji Mazurskich czy Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Światowej. Odwiedzający niezmiennie chętnie sięgali też po publikacje związane z Krainą Kanału Elbląskiego, turystyką rodzinną i rowerową, w tym z Wschodnim Szlakiem Rowerowym Green Velo. Wiele z pytań zadawanych przez gości dotyczyło połączeń do Warszawy z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach.

W imprezie wzięło udział 240 wystawców z Polski i wielu innych krajów świata, m.in. z Meksyku, Peru, Seszeli, Filipin, Mongolii. Targi odbywały się w dwóch halach Expo Ptak. W pierwszej umieszczono stoiska turystyczne, natomiast w drugiej prezentowano jachty i kampery.

Organizatorzy zaprosili wiele ciekawych osobowości związanych z turystyką i sportem, m.in. Martynę Wojciechowską, Aleksandra Dobę i Mateusza Kusznierewicza, oraz zapewnili ciekawe wydarzenia towarzyszące, np.: pokazy kulinarne, afrykański targ prezentujący rękodzieło i herbaty czy pokazy tańców z różnych kultur świata.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu