Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Poleciało z nimi już 50 tysięcy osób

W sobotę, 14 stycznia, Port Lotniczy Olsztyn-Mazury odprawił 50 000 pasażera. Celem jubileuszowego lotu był Londyn

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Poleciało z nimi już 50 tysięcy osób

 2017-01-17 12:00 

W sobotę, 14 stycznia, Port Lotniczy Olsztyn-Mazury odprawił 50 000 pasażera. Celem jubileuszowego lotu był Londyn

Pasażer numer 50 000 został odprawiony na rejs linii lotniczej Ryanair do Londynu Stansted. Do końca 2016 roku w Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury planowano obsłużenie 30 000 pasażerów – jednak tę prognozę udało się zrealizować już 11 października 2016 roku.

Do i z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury realizowane są obecnie połączenia rejsowe: Londyn Luton – Olsztyn Mazury – Londyn Luton (Wizz Air) oraz Londyn Stansted – Olsztyn Mazury – Londyn Stansted (Ryanair).

- Rok 2016 był dla nas rokiem otwarcia i rokiem przełomu zarazem – mówi Leszek Krawczyk, prezes Zarządu Warmia i Mazury Sp. z o. o. - Uruchomienie portu lotniczego o międzynarodowym charakterze, a więc fakt nie mający precedensu w historii regionu, wzmocniliśmy ciekawą siatką połączeń oraz znaczącymi ilościami odprawionych osób i statków powietrznych. Życzyłbym sobie, aby rok 2017 obfitował nie mniejszą ilością udanych przedsięwzięć.

Wiosną z Szyman będzie można dolecieć także do Norwegii. W sprzedaży są już bilety do i z Oslo Torpp. Połączenie zostanie zainaugurowane przez przewoźnika - linię Wizz Air - 20 maja .

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu