Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Prawie 120 przebadanych!

W sobotę, 28 maja br. w Porcie Rumia Ch Auchan w Rumi miała miejsce akcja „Teraz Serce"!. Wszyscy chętni mogli skorzystać z bezpłatnych badań serca!

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Prawie 120 przebadanych!

 2016-06-08 14:57 
(opr. Karol Pasieka)moje artykuly

W sobotę, 28 maja br. w Porcie Rumia Ch Auchan w Rumi miała miejsce akcja „Teraz Serce"!. Wszyscy chętni mogli skorzystać z bezpłatnych badań serca!


Celem ogólnopolskiej kampanii jest wzrost świadomości w zakresie profilaktyki chorób serca, w szczególności nadciśnienia tętniczego i hipercholesterolernii, które wciąż są w Polsce najczęstszą przyczyną zgonów. Kampania ma za zadanie edukować, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa profilaktyka. Zdrowy styl życia oraz odpowiednia dieta, motywując jecnocześnie uczestników do podjęcia istotnych decyzji z perspektywy zdrowia serca.

Zainteresowanie wydarzeniem było bardzo duże — z szeregu badań oraz konsultacji skorzystało blisko 120 mieszkańców Rumi i okolic, którzy w tym dniu przybył na miejsce akcji i wzięli w niej udział. Podczas ośmiogodzinnej Akcji Medycznej każdy chętny mógł skorzystać z fachowej pomocy w zakresie: badania EKG z opisem oraz interpretacją lekarza specjalisty, badania poziomu cholesterolu, porady dietetyka, pomiaru ciśnienia, obliczenia wskażnika BMI, określenia czynników ryzyka zawału mięśnia sercowego. Wśród zgłaszających się byty osoby, które leczą się kardiologicznie od wielu lat oraz takie, które pierwszy raz od kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat mialy wykonane badanie EKG. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim Podmiotom zaangażowanym w organizację akcji.

Wspólnie ratujemy ludzkie życie! Zachęcamy do odwiedzenia strony Kampanii gdzie znajdą Państwo pełne informacje na temat najbliższych akcji.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Galeria: Prawie 120 przebadanych!

http://img.gwe24.pl/galerie/Prawie_120_przebadanych/Prawie_120_przebadanych_001_mini.jpg
http://img.gwe24.pl/galerie/Prawie_120_przebadanych/Prawie_120_przebadanych_002_mini.jpg
http://img.gwe24.pl/galerie/Prawie_120_przebadanych/Prawie_120_przebadanych_003_mini.JPG
http://img.gwe24.pl/galerie/Prawie_120_przebadanych/Prawie_120_przebadanych_004_mini.JPG
http://img.gwe24.pl/galerie/Prawie_120_przebadanych/Prawie_120_przebadanych_005_mini.JPG
http://img.gwe24.pl/galerie/Prawie_120_przebadanych/Prawie_120_przebadanych_006_mini.JPG
http://img.gwe24.pl/galerie/Prawie_120_przebadanych/Prawie_120_przebadanych_007_mini.JPG
http://img.gwe24.pl/galerie/Prawie_120_przebadanych/Prawie_120_przebadanych_008_mini.jpg

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu