Rozumiem
Zamknij okienko

Raport z listopadowych zmagań drużyn spod znaku Trefla.

materiały prasowe

Drużyny spod znaku Trefla są w pełni sezonów. Jak radziły sobie w ostatnich starciach w listopadzie? LOTOS Trefl wygrał obydwa mecze przed własną publicznością, a koszykarze Trefla Sopot i siatkarki Atomu walczyli do ostatnich minut, ale nie w każdym starciu zaliczali zwycięstwa.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

2016-11-30 09:21

W 7. kolejce PlusLigi siatkarze LOTOSU Trefla po znakomitym meczu rozprawili się z ONICO AZS-em Politechniką Warszawską i wywalczyli bardzo cenne trzy punkty. 24 punkty zdobył Damian Schulz, którego seria asów w czwartym secie walnie przyczyniła się do końcowego sukcesu.

LOTOS Trefl Gdańsk - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:1 (25:20, 23:25, 25:16, 25:20)

Najlepszym zawodnikiem meczu został rozgrywający gdańskiego zespołu Michal Masny (LOTOS Trefl)

W kolejnym meczu rozegranym przed własną publicznością w ERGO ARENIE 11 listopada siatkarze LOTOSU Trefla Gdańska, kolejny raz w tym sezonie pokazali charakter! Przegrywali 1:2 i 20:22 w czwartym secie, ale zdołali odwrócić losy meczu i pokonać świetnie grający zespół z Lubina.

LOTOS Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:2 (25:16, 18:25, 17:25, 25:22, 15:13).

Drugi raz z rzędu najlepszym zawodnikiem meczu został Michal Masny.

Koszykarze Trefla Sopot 3. listopada podejmowali w sopockiej Hali 100-lecia drużynę KING Szczecin. 20 punktów Jakuba Karolaka nie wystarczyło, by przełamać szczelną defensywę Kinga Szczecin i zwycięsko zakończyć pierwszy w tym sezonie mecz w sopockiej Hali 100-lecia. Żółto-czarnym zabrakło skuteczności w ofensywie, nie tylko w rzutach z gry, ale też z linii rzutów wolnych.

Trefl Sopot - King Szczecin 60:69 (11:15, 15:13, 10:20, 23:21).

12. listopada w 6. kolejce Polskiej Ligi Koszykówki koszykarze Trefla Sopot musieli sporo się namęczyć, by pokonać ambitnie walczący zespół Siarki Tarnobrzeg. Żółto-czarni szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylili dopiero w ostatniej kwarcie, wygrywając tym samym trzecie spotkanie w tym sezonie.

Trefl Sopot - Siarka Tarnobrzeg 78:70 (17:17, 15:20, 25:20, 21:13)

Siatkarki Atomu Trefla Sopot w 4. kolejce ORLEN Ligi podejmowały drużynę KS Pałac Bydgoszcz. Efektownie wygrany pierwszy set nie pomógł sopockim siatkarkom w odniesieniu trzeciego kolejnego zwycięstwa w ORLEN Lidze. Mimo ambitnej postawy Atomówek, trzy punkty pojechały do Bydgoszczy.

Atom Trefl Sopot - KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (25:13, 16:25, 23:25, 20:25).

Tydzień później 13. Listopada Atom Trefl Sopot zmierzyły się ponownie w sopockiej Hali 100-lecia drużynę Impelu Wrocław.

Siatkarki Atomu Trefla podniosły się po wysoko przegranym pierwszym secie i w drugim udowodniły, że mogą być groźne dla każdego rywala. Choć sopocianki nie zdobyły w pojedynku z Impelem punktów, ich występ może być optymistycznym prognostykiem przed kolejnymi starciami w ORLEN Lidze.

Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław 1:3 (13:25, 26:24, 18:25, 22:25).