Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Rynkologia na spotkaniu Lady Business

fot. materiały prasowe

To będzie ostatnie przedwakacyjne spotkanie z cyklu Lady Business Round Table. 29 czerwca w Hotelu Hanza w Gdańsku odbędzie się spotkanie skoncentrowane na marce. Początek o godzinie 15.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Rynkologia na spotkaniu Lady Business

 2016-06-23 09:53 

To będzie ostatnie przedwakacyjne spotkanie z cyklu Lady Business Round Table. 29 czerwca w Hotelu Hanza w Gdańsku odbędzie się spotkanie skoncentrowane na marce. Początek o godzinie 15.

fot. materiały prasowe

-Kobieta w biznesie staje przed wieloma wyzwaniami, jednym z nich jest sprostanie wymogom rynku. Świat biznesu jednak nieco się zmienił w ostatnich latach. Jeśli chodzi o biznes i ekonomię, można wręcz rzec, że przeszła rewolucja. Jako konsumenci nie jesteśmy już biernymi odbiorcami przekazu marketingowego. Mamy siłę tworzenia i obalania marek, nasza opinia się liczy, nasz głos ma niemałą wagę. Jeśli nie jesteś pewien, czy oferujesz konkretną wartość, albo chcesz stworzyć nową wartość, i zdobyć grono potrzebujących jej klientów, ulepszać ją dzięki dwustronnej komunikacji, słowem - jeśli chcesz poznać sztukę kreowania rynków i zarządzania nimi, to spotkanie jest dla Ciebie - podkreślają organizatorzy spotkania.

Gościem specjalnym spotkania będzie Jacek Kotarbiński - ekonomista, uznany autorytet i ekspert w zakresie marketingu strategicznego, rozwoju innowacji i zarządzania sprzedażą, które przedstawi prekecję "Jakie marki dziś kochają klienci?"

Prelekcję wygłosi także Ewa Czertak - ekspert i praktyk personal branding dla przedsiębiorców, mentor, mówca motywacyjny. Tytuł jej prelekcji to "Strategia marki osobistej – jak uniknąć siedmiu grzechów strategicznych?"

ZGŁOSZENIE TYLKO DROGĄ MAILOWĄ: marta.plowiec@ladybusinessclub.com

Program spotkania:
15:00 - Przywitanie uczestników spotkania
15:15 - Jakie marki dziś kochają klienci? - wystąpienie i dyskusja z gościem specjalnym Jacek Kotarbiński
16:15 - Strategia marki osobistej – jak uniknąć siedmiu grzechów strategicznych? - wystąpienie Ewy Czertak
16:45 - Podsumowanie spotkania i przerwa na relacje biznesowe
17:30 - Rejs katamaranami po Motławie18:30 - Planowane zakończenie rejsu

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu