Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Samorządy chcą inwestować

Gołdap, Lidzbark Warmiński i Miłomłyn – przedstawiciele tych samorządów podpiszą dziś (28 lutego) umowy z marszałkiem województwa Gustawem Markiem Brzezinem na realizację swoich inwestycji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Samorządy chcą inwestować

 2017-02-28 15:00 

Miłomłyn, który uzyskał status ochrony uzdrowiskowej, chce zrealizować u siebie projekt leśnego parku uzdrowiskowego. Gołdap zamierza rozbudować perki kinezyterapeutyczny i zdrojowy, a także zbudować ścieżkę zdrowia łączącą oba tereny. Lidzbark Warmiński też chce zainwestować w infrastrukturę uzdrowiskową i zbudować leśny park uzdrowiskowy Doliny Symsarny.

Umowę na zakup kompleksowej usługi na organizację udziału w czterech targach międzynarodowych podpisze we wtorek z marszałkiem także firma Corab. Firma chce się zaprezentować na targach w Warszawie, Poznaniu, Monachium i w Kolonii.

Umowy zostaną podpisane 28 lutego o godzinie 12:00.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu