Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Siatkarze na plaży w Sopocie. Inaczej niz zwykle

Strefa crossfit na plaży, plebiscyt na najlepszy doping i rejsy po zatoce, a przede wszystkim porządna dawka emocji. To oczywiście siatkówka na plaży w Sopocie. Już po raz szósty przedstawiciele trójmiejskich firm zagrają podczas Turnieju Beach Volleyball Business Cup. Organizatorzy zapewniają, że wrażeń nie zabraknie nie tylko zawodnikom, ale także kibicom. Jedno jest pewne, 18-19 czerwca br. Sopot opanuje szaleństwo fanów piłki siatkowej.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Siatkarze na plaży w Sopocie. Inaczej niz zwykle

 2016-06-14 13:17 
(opr. Karol Pasieka)moje artykuly

Strefa crossfit na plaży, plebiscyt na najlepszy doping i rejsy po zatoce, a przede wszystkim porządna dawka emocji. To oczywiście siatkówka na plaży w Sopocie. Już po raz szósty przedstawiciele trójmiejskich firm zagrają podczas Turnieju Beach Volleyball Business Cup. Organizatorzy zapewniają, że wrażeń nie zabraknie nie tylko zawodnikom, ale także kibicom. Jedno jest pewne, 18-19 czerwca br. Sopot opanuje szaleństwo fanów piłki siatkowej.


Turniej BVB Cup z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. W tegorocznej imprezie prawie dziesięć drużyn zagra po raz kolejny. Jedni będą bronić tytułu, inni już teraz zapowiadają, że walczyć będą o podium do ostatniej piłki. – W ubiegłym roku niewiele nam zabrakło – mówi Joanna Pawłowska, z team’u Stadion Energa. – Wprost otarliśmy się o podium.

Wśród uczestników nie brakuje też debiutantów sopockich rozgrywek. Do takich należy m.in. firma State Street, która od niedawna jest obecna na trójmiejskim rynku. – Aktywność sportową mamy niewątpliwie mocno wpisaną w DNA firmy! – opowiada Magdalena Mardosz, PR w State Street Bank Polska. – Na parkietach krakowskiej Biznes Ligi siatkarska drużyna State Street Bank Polska króluje zdobywając mistrzostwo nieprzerwanie od 2013 roku. Czy drużynie z gdańskiego biura uda siępodtrzymać te siatkarskie tradycje podczas BVB Cup 2016? Z pewnością wsparciem będą kibice - pracownicy, którzy pomimo krótkiej bytności w nowym biurze (od marca br.) już pokazali ducha zespołu włączając się w różne sportowe akcje.

Sportowa firma Roku

Turniej siatkówki to świetna okazja do nawiązywania i rozwijania kontaktów biznesowych. Jednak to, co warte jest podkreślenia to także tworzenie unikatowej, w skali kraju, kultury biznesowej. - Coraz więcej firm inwestuje w kondycję pracowników oferując różnego rodzaju zajęcia i spotkania na gruncie sportowym. To słuszny kierunek, bo sport to metafora życia korporacyjnego – przekonuje Monika Reszko, pomysłodawczyni BVB Cup. – Ale przede wszystkim to ciekawa forma integracji i rywalizacji, która procentuje w obszarze zawodowym.

Czerwcowe rozgrywki BVB Cup w Sopocie to nie tylko dobra zabawa i rywalizacja na boisku siatkowym. W tym roku organizatorzy także chcą wyróżnić tę firmę, która najbardziej wspierasportowe pasje swoich pracowników, zapewniając im udział m.in. w Beach Volleyball Business Cup. – W 2015 roku wygraliśmy plebiscyt na Sportową firmę roku – mówi z dumą Katarzyna Będźmirowska, z firmy Adva Optical Networking. – Wspieramy inicjatywy naszych pracowników, bo wpływa to bardzodobrze na motywacje naszej kadry. Trenujemy intensywnie przez cały rok, a jak przychodzi sezonletni wychodzimy z piłką na zewnątrz – dodaje.

Plaża atrakcji

Liczba kibiców zgromadzonych na ubiegłorocznych rozgrywkach przeszła oczekiwania organizatorów. Dlatego i tym razem przygotowali dla nich sporo atrakcji. – Pasjonaci siatkówki, którzy w czerwcowy weekend przyjdą dopingować naszych zawodników mogą liczyć na to, że mile ich zaskoczymy – zdradza Sara Drożdżak, manager ds. relacji z klientami BVB Cup . – Przygotowaliśmy m.in. aktywną strefę kibica i CrossFit na plaży. Oprócz emocji siatkarskich odbędzie się plebiscyt na najlepszy doping i najlepszego rozgrywającego. Dodatkowo partner BVB Cup, firma GSC Yachting dostarczy wrażeń w regatach, w niedzielę, 19 czerwca br., a dzień wcześniej w sobotę będzie można wziąć udział w rejsie po Zatoce Gdańskiej.

Podobnie jak w poprzednich latach, mecze koordynować będą licencjonowani sędziowie. Szczegóły publikowane będą na stronie: www.bvbcup.pl oraz https://www.facebook.com/bvbcup/.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu