Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Spotkanie z przedsiębiorcami

fot. BCC Loża Gdańska

100 przedsiębiorców z największych firm regionu pomorskiego, zrzeszonych w Loży Gdańskiej Business Centre Club spotkało się wiceprezesem Rady Ministrów i ministrem rozwoju Mateuszem Morawieckim.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Spotkanie z przedsiębiorcami

 2016-06-14 13:29 
fot. BCC Loża Gdańska

fot. BCC Loża Gdańska

100 przedsiębiorców z największych firm regionu pomorskiego, zrzeszonych w Loży Gdańskiej Business Centre Club spotkało się wiceprezesem Rady Ministrów i ministrem rozwoju Mateuszem Morawieckim.

Podczas spotkania, które miało miejsce w poniedziałek 13 czerwca Wicepremier Morawiecki przedstawił główne założenie swojego „Planu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju”, kładąc nacisk na pozytywny patriotyzm gospodarczy oraz zaprezentował propozycje ułatwień dla przedsiębiorców. 

Odpowiedział również na szereg pytań przedsiębiorców, zarówno reprezentujących firmy o polskim kapitale, jak i przedstawicieli inwestorów zagranicznych. Dyskusja dotyczyła między innymi projektu ustawy o zamówieniach publicznych i zmian w zakresie kryteriów oceny ofert, planów dotyczących kształcenia zawodowego, projektów w zakresie innowacyjności polskiej gospodarki jak i jej cyfryzacji, a także aspektów związanych ze służbą zdrowia.


Wicepremier Morawiecki zadeklarował otwartość do dalszej współpracy z przedstawicielami firm o zagranicznym kapitale, funkcjonujących od lat w polskiej rzeczywistości gospodarczej. Spotkanie miało wyjątkowo roboczy charakter, a minister rozwoju udzielał wyczerpujących odpowiedzi na różnorodne pytania, kierowane przez przedsiębiorców, reprezentujących najbardziej strategiczne obszary pomorskiego jak i ogólnopolskiego biznesu.


Spotkanie odbyło się w Sky Club w budynku Olivia Tower na terenie Olivia Business Centre w Gdańsku. Oprócz przedsiębiorców w spotkaniu wzięli udział również członkowie Gdyńskiego Związku Pracodawców „NORD”, który jest jednym z wielu związków pracodawców w Polsce, z którymi BCC zawarło niedawno porozumienie o współpracy.


Podczas spotkania członkowie zarządu Energa SA, firmy członkowskiej Loży Gdańskiej BCC,  zaprezentowali Wicepremierowi Morawieckiemu punkt szybkiego ładowania samochodów elektrycznych, należący do Grupy Energa.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-19 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu