Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Spotkanie z wsią w tle

pixabay.com

Konferencja "O inicjatywach na rzecz obszarów wiejskich" organizowana przez Warmińsko-Mazurską Izbę Rolniczą odbędzie się 15-16 listopada w Olsztynie.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Spotkanie z wsią w tle

 2016-11-03 12:00 
pixabay.com

pixabay.com

Konferencja "O inicjatywach na rzecz obszarów wiejskich" organizowana przez Warmińsko-Mazurską Izbę Rolniczą odbędzie się 15-16 listopada w Olsztynie.

Podczas spotkania poruszane będą tematy związane z oceną przetworów przez komisję w ramach konkursu, działalnością samorządu rolniczego na rzecz zachowania i promowania dziedzictwa kulturowego, kulinarnego oraz kultywowania tradycji na Warmii i Mazurach, działalnością Unii Europejskiej oraz Punktów Informacji Europejskiej Europe Direct w Olsztynie i Olecku na rzecz promocji folkloru, zwyczajów i tradycji, przedsiębiorczością wiejską i agroturystyką. Zaplanowano również warsztaty rozwoju osobistego.

W drugim dniu zostaną zaprezentowane tematy związane z wykorzystaniem środków z PROW 2014-2020 na rozwój obszarów wiejskich, wykorzystaniem środków z KSOW, prawem podatkowym a wprowadzaniem do obrotu produktów rolnych / sprzedaż bezpośrednia, bezpieczeństwem sanitarno-epidemiologicznym żywności oraz weterynaryjnym żywności. Odbędzie się ponadto podsumowanie konkursu „Skarby Europy zaklęte w szkle”.

Organizatorzy zapewniają bezpłatny nocleg, wyżywienie, warsztaty, materiały szkoleniowe. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 listopada 2016 r. do godz. 15.

Konferencja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej PROW 2014 – 2020.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu