Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Sprawdź kto jest rewirowym

Kto jest strażnikiem rewirowym w danej dzielnicy? Gdzie znajdują się kamery miejskiego monitoringu? Jakie rzadkie zwierzę ostatnio uratował EkoPatrol?

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Sprawdź kto jest rewirowym

 2013-03-07 14:00 

fot. gdynia.pl

Kto jest strażnikiem rewirowym w danej dzielnicy? Gdzie znajdują się kamery miejskiego monitoringu? Jakie rzadkie zwierzę ostatnio uratował EkoPatrol?

 

Między innymi takie informacje zawiera rozbudowana zakładka gdyńskiej Straży Miejskiej na stronie miejskiego portalu internetowego: www.gdynia.pl/strazmiejska.


Nowa zakładka ma przede wszystkim ułatwić komunikację z mieszkańcami. Spis wszystkich telefonów pozwoli gdynianom na szybkie informowanie o zdarzeniu, a Straży na bardziej efektywną pracę - ratowanie zdrowia, a często i życia ludzi oraz zwierząt. Dotychczas wiele osób nie pamiętało np. całodobowych telefonów interwencyjnych i dzwoniło do sekretariatu, który nie jest czynny 24 godziny na dobę.


W zakładce prezentowane będą także aktualności o pracy strażników, jak choćby o uratowaniu dzięki sygnałom mieszkańców znajdującego się pod ochroną myszołowa, a także sówki czy grubodzioba. We wszystkich przypadkach interweniował EkoPatrol, który zajmuje się ochroną środowiska i zwierząt. Również o nim można przeczytać w zakładce.

 

Straż Miejska podsumowała też ubiegły rok. Można dowiedzieć się m.in., że w 2012 r. strażnicy interweniowali prawie 35 tys. razy. Po resztę ciekawostek odsyłamy na stronę.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Podobne wiadomości

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-19 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu