Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Startupowe poszukiwania

materiały prasowe

Coraz bliżej końca rekrutacji do drugiej edycji programu dla polskich startupów. Jest on skierowany do naukowców, którzy wypracowali innowacyjne rozwiązania oraz rozwijających się przedsiębiorstw.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Startupowe poszukiwania

 2016-11-08 12:00 
materiały prasowe

materiały prasowe

Coraz bliżej końca rekrutacji do drugiej edycji programu dla polskich startupów. Jest on skierowany do naukowców, którzy wypracowali innowacyjne rozwiązania oraz rozwijających się przedsiębiorstw.

Zespoły, które wezmą udział w programie, będą mieć okazję do kontaktu z przedsiębiorcami z sektora innowacji z Polski i z międzynarodowym środowiskiem przedsiębiorców związanym z Massachusetts Institute of Technology (MIT). Uczestnicy programu będą również mieć możliwość spotkań z inwestorami i współpracy medialnej na skalę globalną m.in. z "MIT Technology Review" – magazynem poświęconym nowym technologiom.

6 października rozpoczęła się kampania informacyjna programu. Przedstawiciele MIT Enterprise Forum Poland podróżują po całej Polsce, spotykają się z naukowcami i przedsiębiorcami w najbardziej prestiżowych ośrodkach. Za nimi już wizyta w Olsztynie, a przed nimi m.in. w Warszawie, Krakowie, Trójmieście. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, a rejestracja i dokładny kalendarz wydarzeń znajduje się na stronie internetowej.

- To doskonała okazja żeby, nie tylko zaznajomić się z naszą propozycją akceleracji, ale przede wszystkim poznać ciekawych ludzi ze świata nauki i biznesu, możliwość zaprezentowania się na scenie ze swoim pomysłem, nawiązania relacji biznesowych z partnerami przemysłowymi programu – podkreśla dyrektor operacyjna MITEF Poland, Magdalena Jabłońska. -  Pomysł tych spotkań jest taki, żeby prezentowały one wartość samą w sobie, niezależnie od tego, czy ich uczestnicy skończą jako uczestnicy akceleracji, czy też nie.

Program przeznaczony jest dla startupów, które mogą zarejestrować swoją działalność w Polsce i prowadzą swoją działalność nie dłużej niż cztery lata. Zespoły muszą być dostępne podczas trzymiesięcznego trwania programu, który rozpocznie się pod koniec stycznia 2017 roku. Dodatkowe informacje oraz szczegóły znajdują się w mediach społecznościach - MIT Enterprise Forum Poland (Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube). W razie pytań należy kontaktować się z Karoliną Możejko, pisząc na adres k.mozejko@fpt.org.pl.

Zgłoszenia należy wysyłać do 30 listopada 2016 r. w formie aplikacji w języku angielskim. Formularz oraz więcej informacji dotyczących programu dostępne są na stronie internetowej Fundacji.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu