Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

System do mierzenia skuteczności billboardów

Gdyńska firma Bioseco działająca w ramach Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego stworzyła system do mierzenia skuteczności billboardów.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

System do mierzenia skuteczności billboardów

 2015-01-28 10:03 

Gdyńska firma Bioseco działająca w ramach Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego stworzyła system do mierzenia skuteczności billboardów.

Parkowa firma Bioseco specjalizuje się we wdrażaniu technologii automatycznego analizowania obrazu wideo. W zeszłym roku głośno było o ich Multirejestratorze – wynalazku do rozpoznawania i liczenia ptaków, używanego m.in. na lotnisku w Rębiechowie i farmach wiatrowych. Wraz z nowym rokiem Bioseco przedstawia kolejne rozwiązanie – tym razem przeanalizuje ono „skalę rażenia”, jaką mają reklamy zewnętrzne.System do mierzenia skuteczności billboardów czy citilightów dostarczy wielu szczegółowych informacjina temat otoczenia wybranych reklam. Wśród nich np. ilość osób i pojazdów w zasięgu reklamy czy ilość „spojrzeń” przechodniów z podziałem na ich przedziały wiekowe. Rozwiązanie to wyposaży w cenne danedo skuteczniejszych działań marketingowych i optymalizacji kampanii.

- Outdoor Analytics to rewolucja, na którą od dawna czekali przedsiębiorcy, którzy chcą mieć świadomość efektywności swoich działań reklamowych. Już dziś widać, że możliwości zastosowania tej technologiisą znacznie większe.  – mówi Sławomir Halbryt, Prezes Zarządu Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Podobne wiadomości

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu