Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Targi możliwości inwestycyjnych!

Targi odbędą się 5 listopada 2016 roku, w godz. 10:00 - 18:00 na terenie Hotelu Mercure Gdynia Centrum ul. Armii Krajowej 22.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Targi możliwości inwestycyjnych!

 2016-10-28 06:00 
Arkadiusz Brzęczek(opr. KP)moje artykuly

Targi odbędą się 5 listopada 2016 roku, w godz. 10:00 - 18:00 na terenie Hotelu Mercure Gdynia Centrum ul. Armii Krajowej 22.


Najlepszym miejscem w Polsce do stworzenia platformy edukacyjnej w dziedzinie szeroko pojętej umiejętności inwestowania jest Gdynia, gdyż od samego początku swojego rozwoju przyciągała ludzi rozległością horyzontów, możliwościami i wolnością. Inwestowanie wszak to nie tylko lokowanie pieniędzy w intratne przedsięwzięcia, to również inwestowanie swojego czasu, własnego wysiłku oraz osobistego potencjału w siebie - czyli lokowanie we własną osobę, aby to zaprocentowało w przyszłości. Dlatego, na stworzone przez nas Targi Możliwości Inwestycyjnych w Gdyni, zapraszamy firmy z różnych branż, aby każdy uczestnik uzyskał miarodajne informacje o formach lokowania oraz inwestowania.

W Gdyni jeszcze nim powstało miasto, w 1920 roku grupa prężnych finansistów z Warszawy, porwanych potencjałem odrodzonego państwa i jego możliwości rysujących się w miejscu polskiego okna na świat, postanowiła zrealizować śmiałą wizję. Na czele z bankierem Henrykiem Gałczyńskim, to zamierzenie zostało wykonane z olbrzymim rozmachem dzięki powołaniu i działaniu „I-szego Polskiego Towarzystwa Kąpieli Morskich”.

Taki przykład sprzed blisko stu lat obliguje nas do tego, by teraz zaprosić Państwa do aktywnego uczestnictwa w naszych Targach, ponieważ tylko rzetelna wiedza w tej dziedzinie daje gwarancje sukcesu, zadowolenia z podjętych decyzji i dostatniego życia.

Nie rekomendujemy żadnej firmy, nie namawiamy i nie wskazujemy, które z proponowanych form inwestycyjnych są najlepsze. Wierzymy jednak, że dzięki uczestnictwu w naszych Targach zdobędziecie Państwo niezbędną wiedzę do podjęcia decyzji gwarantującej zysk.

Wiemy także, że w natłoku informacji, niejednokrotnie sprzecznych, edukacja finansowa jest tą dziedziną, która została zaniedbana w ostatnich latach. MY TO ZMIENIAMY, w imię hasła naszych spotkań i prezentacji:Możesz przez całe życie pracować dla pieniędzy, lub znaleźć inwestycje, które będą pracować dla Ciebie!

Jako organizator Targów Możliwości Inwestycyjnych w Gdyni gwarantujemy odpowiednią klasę naszych działań, najwyższą jakość i rzetelność przedstawianych rozwiązań. Jednocześnie zapewniamy odpowiednią reklamę i PR dla wszystkich uczestników, uczciwe doradztwo oraz innowacyjne produkty. Firma IROGLOBAL poprowadzi Państwa według dewizy, którą wyznajemy, że „ Informacja i realizacja to klucz do sukcesu”.


Spotkajmy się na Targach w Gdyni, w miejscu znanym z dobrego inwestowania, wszak to właśnie Eugeniusz Kwiatkowski, przedwojenny minister przemysłu i handlu, powiedział: „Gdynia, to najlepszy interes, jaki zrobiła Polska”.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu