Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Targi rolnicze w Ostródzie

warmia.mazury.pl

Mazurskie Agro Show 2016 potrwają od 13 do 14 lutego 2016 roku w Expo Arena Ostróda.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Targi rolnicze w Ostródzie

 2016-01-30 10:00 
warmia.mazury.pl

warmia.mazury.pl

Mazurskie Agro Show 2016 potrwają od 13 do 14 lutego 2016 roku w Expo Arena Ostróda.

Podczas targów obecnych będzie ponad 100 wystawców, reprezentujących blisko 150 krajowych i zagranicznych marek maszyn i urządzeń rolniczych. Przez swoich dealerów i dystrybutorów na wystawie prezentowane będą wszystkie czołowe krajowe i światowe marki maszyn i urządzeń rolniczych.

Nie zabraknie również wystawców z branży wyposażenia budynków inwentarskich, nasion, nawozów, środków ochrony roślin, części zamiennych. Tegoroczną nowością będzie wystawa zwierząt hodowlanych. Działać będą także punkty doradcze i informacyjne instytucji i agend rządowych.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu