Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Trendy na uniwersytecie

uwm.edu.pl

10 grudnia w olsztyńskim Centrum Edukacji Technologicznej „Stara Kotłownia" odbędzie się konferencja „Informacja – Trendy – Design”.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Trendy na uniwersytecie

 2015-12-02 12:30 
uwm.edu.pl

uwm.edu.pl

10 grudnia w olsztyńskim Centrum Edukacji Technologicznej „Stara Kotłownia" odbędzie się konferencja „Informacja – Trendy – Design”.

To podsumowanie projektu, którego celem było utworzenie nowego, interdyscyplinarnego kierunku studiów „Analiza i kreowanie trendów” na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.

Projekt jest realizowany przez pracowników trzech wydziałów UWM: Wydziału Humanistycznego, Wydziału Nauk Społecznych oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych przy koordynacji przez Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie. Konferencja ma na celu promocję powyższego kierunku studiów, m.in. przez prezentację przykładów dobrych praktyk związanych z trendami w branży IT, wzornictwie przemysłowym, parkach technologicznych i edukacji. Nowo utworzony kierunek wzmacnia potencjał uczelni w obszarze kształcenia interdyscyplinarnego, współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym i wpisuje się w strukturę idei innowacji społecznych.

Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do kadry naukowej UWM, studentów UWM, absolwentów, interesariuszy kierunku AKiT i innych osób z różnych obszarów wiedzy: biznes, edukacja, media, organizacje i stowarzyszenia.

Patronat nad przedsięwzięciem objął Gustaw Marek Brzezin, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu