Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Turniej siatkarski BVB Cup 2015

32 zespoły reprezentujące 25 firm rywalizowały w piątej edycji turnieju siatkarskiego Beach Volleyball Business Cup 2015 rozegranego w weekend na sopockiej plaży. Zwyciężyła drużyna Adva Optical Networking, która zdobyła również nagrodę Sportowej Firmy Roku.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Turniej siatkarski BVB Cup 2015

 2015-07-03 11:55 

fot. https://www.facebook.com/bvbcup/photos_stream

32 zespoły reprezentujące 25 firm rywalizowały w piątej edycji turnieju siatkarskiego Beach Volleyball Business Cup 2015 rozegranego w weekend na sopockiej plaży. Zwyciężyła drużyna Adva Optical Networking, która zdobyła również nagrodę Sportowej Firmy Roku.


W dniach 27-28 czerwca plaża przy sopockim molo zamieniła się w miejsce sportowo-firmowej rywalizacji. 32 zespoły reprezentujące 25 firm zarówno polskich (np. Torus czy Grupa Lotos), jak i międzynarodowych (np. PwC czy Goyello) przystąpiły do rywalizacji w piątej już edycji turnieju siatkarskiego dedykowanego środowisku biznesowemu.

Pierwszego dnia odbyły się rozgrywki grupowe z których wyłoniono 16 drużyn kontynuujących rywalizację następnego dnia według systemu brazylijskiego. Łącznie w ciągu dwóch dni rozegrano 110 meczy zapewniając bardzo wysoki poziom sportowej rywalizacji.
– W tym roku naszej drużynie nie udało się wskoczyć na podium, ale mecze i tak dostarczyły mnóstwa emocji – mówi Monika Brzozowska z firmy Torus, dopingująca swoich kolegów z pracy grających w turnieju.

Po zaciętej walce zwyciężył zespół Adva Optical Networking przed Sofitel Grand Sopot oraz Saur Neptun Gdańsk. Nowością w tegorocznym turnieju był konkurs na Sportową Firmę Roku. Tutaj również wygrała Adva Optical Networking wyprzedzając Grupę Lotos oraz Goyello.

Podczas tegorocznej edycji BVB Cup po raz kolejny pobito rekord frekwencji, zarówno wśród zespołów, jak i kibiców. Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim za sportową rywalizację do samego końca.

Nad siatką i wokół marki

Ideą rozgrywanego od pięciu lat turnieju jest, oprócz dostarczenia sportowych emocji, integracja pracowników firm. – Sport wyzwala wiele pozytywnych emocji i jest świetną płaszczyzną integracji ludzi pracujących w jednej firmie. Widać to nie tylko po zawodnikach, ale także kibicach, którzy przychodzą dopingować swoje firmowe zespoły – komentuje Monika Reszko z Human – Concept & Solutions, pomysłodawczyni turnieju.

Eksperci wskazują, że sport jest
doskonała alegorią naszego codziennego, pracowniczego życia. Na co dzień też jesteśmy przecież częścią zespołu, mamy wspólny cel, określone kompetencje i zakres odpowiedzialności. Od wielu lat prowadzimy działania rozwojowe dla z firm z których część bierze też udział w turnieju. Widzimy więc te zespoły także w trakcie działań operacyjnych, gdzie budzimy ich potencjał i efektywność w realiach pracy. Wiele cech, takich jak skuteczność w życiu zawodowym, postawa zaangażowania i pozytywne nastawienie widoczne są także na boisku – dodaje Monika Reszko.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Galeria: Turniej siatkarski BVB Cup 2015

http://img.gwe24.pl/galerie/Turniej_siatkarski_BVB_Cup_2015/Turniej_siatkarski_BVB_Cup_2015_001_mini.jpg
http://img.gwe24.pl/galerie/Turniej_siatkarski_BVB_Cup_2015/Turniej_siatkarski_BVB_Cup_2015_002_mini.jpg
http://img.gwe24.pl/galerie/Turniej_siatkarski_BVB_Cup_2015/Turniej_siatkarski_BVB_Cup_2015_003_mini.jpg
http://img.gwe24.pl/galerie/Turniej_siatkarski_BVB_Cup_2015/Turniej_siatkarski_BVB_Cup_2015_004_mini.jpg
http://img.gwe24.pl/galerie/Turniej_siatkarski_BVB_Cup_2015/Turniej_siatkarski_BVB_Cup_2015_005_mini.jpg
http://img.gwe24.pl/galerie/Turniej_siatkarski_BVB_Cup_2015/Turniej_siatkarski_BVB_Cup_2015_006_mini.jpg
http://img.gwe24.pl/galerie/Turniej_siatkarski_BVB_Cup_2015/Turniej_siatkarski_BVB_Cup_2015_007_mini.jpg

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu