Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Turystyka w zgodzie z ekonomią społeczną

Seminarium „Ekonomia społeczna w turystyce Warmii i Mazur“ odbędzie się 24 lutego 2017 roku w Olsztynie.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Turystyka w zgodzie z ekonomią społeczną

 2017-02-23 09:00 

Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej, instytucji i organizacji działających w branży turystycznej oraz przedstawicieli lokalnych i regionalnych podmiotów działających na rzecz rozwoju ekonomii społecznej.

Jego ideą jest zainicjowanie dyskusji na temat możliwości szerszego włączenia podmiotów ekonomii społecznej w działania na rzecz rozwoju turystyki województwa warmińsko-mazurskiego.

Seminarium będzie okazją wymiany doświadczeń przez przedstawicieli sektora prywatnego i społecznego w ramach panelów dyskusyjnych: „Współpraca podmiotów ekonomii społecznej z biznesem w branży turystycznej” oraz „Jak wykorzystywać potencjał przyrodniczy, kulturowy, ludzki do budowania produktów turystycznych”. Zaprezentowany zostanie również stan rozwoju ekonomii społecznej oraz wybrane dobre praktyki funkcjonowania podmiotów ekonomii społecznej związanych z rozwojem turystyki.

Wydarzenie organizuje Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Olsztynie w ramach Projektu pozakonkursowego „Ekonomia Społeczna na Warmii i Mazurach”.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu