Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

VI regaty samorządowe Trój CUP 2015

Po raz szósty na Zatoce Gdańskiej miały miejsce VI Regaty samorządowe Trój CUP 2015.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

VI regaty samorządowe Trój CUP 2015

 2015-05-13 09:31 
Dorota Korbutmoje artykuly

Po raz szósty na Zatoce Gdańskiej miały miejsce VI Regaty samorządowe Trój CUP 2015.

Regaty odbyły się na jachtach klasy Delphia 40, którego organizatorem był Ośrodek Szkolenia Żeglarskiego Marynarki Wojennej.

Wśród siedmiu ekip biorących udział w rywalizacji była też reprezentacja Helu. Po raz drugi w regatach Hel reprezentowali: Zbigniew Wiekiera - sternik, Mirela Figurska, Czesław Bubienko, Magdalena Kohnke, Władysław Szarski, Norbert Górski. Najlepiej reprezentacja Helu wypadła w drugim biegu, zajmując 4 miejsce.

 

- Po zakończeniu drugiego biegu wszyscy uczestnicy spotkali się na kolacji i wspólnym szantowaniu pod opieką naszego sternika Zbigniewa Wiekiery – relacjonuje Norbert Górski. - Następnego dnia po śniadaniu i wspólnej kawie oraz odprawie kapitanów załóg wyruszyliśmy w kierunku Gdyni.

 

Dowódcą załogi był Piotr Wasiak z Marynarki Wojennej. W klasyfikacji końcowej pierwsze miejsce zajęła Rumia, drugie Reda, trzecie Wejherowo. Reprezentacja Helu ostatecznie zajęła szóste miejsce.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-19 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu