Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Wenusjanki w wersji świątecznej!

Tuż po mikołajkowej niedzieli, 7 grudnia, w pięknych wnętrzach Olivia Sky Club, po raz kolejny spotkają się trójmiejskie Wenusjanki. Znów będzie można liczyć na moc atrakcji!

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Wenusjanki w wersji świątecznej!

 2015-12-03 12:40 

fot. Natalia Peplińska

(opr. Karol Pasieka)moje artykuly

Tuż po mikołajkowej niedzieli, 7 grudnia, w pięknych wnętrzach Olivia Sky Club, po raz kolejny spotkają się trójmiejskie Wenusjanki. Znów będzie można liczyć na moc atrakcji!


Spotkanie rozpocznie się na sportowo – pierwszym gościem będzie Pani Katarzyna Dziurska- - trener personalny, tegoroczna Mistrzyni Świata oraz Mistrzyni Polski Fitness Soft federacji WBBF-WFF WPF. Nie sposób było pewnie wymienić wszystkich zdobytych przez nią tytułów! Pani Kasia opowie nam o swojej drodze do sukcesu, o trudnościach, z którym musiała się zmierzyć na co dzień, jak również zainspiruje uczestniczki do podjęcia codziennej aktywności i podpowie co zrobić, aby wyglądać szczupło i zgrabnie!

Kolejną prelegentką będzie Pani Kamila Banaś - ekspert ds. metali szlachetnych oraz doradca klienta gdańskiego oddziału Mennicy Wrocławskiej.
W czasie prelekcji dowiemy się co nieco na temat inwestowania w złoto. Pani Kamila w przystępny i interesujący sposób opowie nam o tym, co warto wiedzieć, jak zacząć inwestować i dlaczego złoto miało i wciąż ma tak dużą wartość. To nie będzie zwykła lekcja ekonomii, to  będzie opowieść o sile tego znanego nam i lubianego kruszcu. Dowiemy się co, możemy zyskać  posiadając nawet niewielką sztabkę złota i o czym pamiętać przygotowując swój „Złoty Plan” inwestycyjny. Nasz gość zdradzi nam również co złoto ma wspólnego z Lordem Vaderem  i Waltem Disneyem.

A na sam koniec – atmosfera zostanie jeszcze bardziej podgrzana. Trzecią prelegentką będzie Pani Katarzyna Anna Mołas - nauczycielka i edukatorka z powołania, terapeutka, trenerka rozwoju osobistego, masażystka, konsultantka, kobieta, matka, człowiek, który w jak najszerszym stopniu wykorzystuje swoje talenty, by pomóc ludziom w odnalezieniu lub rozwoju wewnętrznej siły. Założycielka Akademii Zdrowia i Rozwoju. W trakcie spotkania Panie będą mogły podyskutować o tym czym jest zdrowa, kobieca seksulaność i dlaczego jest tak ważna w kobiecym rozwoju.

Organizatorki po raz kolejny dwoiły sie i troiły, aby zapewnić uczestniczkom jak najwięcej atrakcji, dlatego będzie można zasłuchać się w klimatycznych dźwiękach jazzu dzięki Pani Krystynie Durys, zaopatrzyć się w kobieco-biznesowe książki dzięki współpracy z Gdańskim Wydawnictwem Psychologicznym. Tradycyjnie odbędą się też sesje networkingowe pełne ożywionych dyskusji przy pysznej kawie. A na koniec – konkurs wizytówkowy i cała moc nagród do wygrania!

Serdecznie zapraszamy do udziału. Informację o zapisach można znaleźć na stronie. Zapraszamy również na fanpage – zachęcają organizatorki.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu