Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Wracają lata 20. i 30.

Lato wkroczyło w półmetek, a to oznacza, że na Scenie Letniej w Orłowie pojawi się nowy spektakl. Nowy nie oznacza, że premierowy. Od początku sierpnia można oglądać „Lata 20., lata 30. ...”.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Wracają lata 20. i 30.

 2012-08-02 18:00 

fot. mat.prasowe

Lato wkroczyło w półmetek, a to oznacza, że na Scenie Letniej w Orłowie pojawi się nowy spektakl. Nowy nie oznacza, że premierowy. Od początku sierpnia można oglądać „Lata 20., lata 30. ...”.

 

Tegoroczna premiera „W kręgu namiętności – Tango Piazzola” cieszy się sporym powodzeniem publiczności. Ale w sierpniu aktorzy grający w tej sztuce, otrzymają trochę oddechu, bowiem od początku sierpnia na scenie letniej rządzić będzie ubiegłoroczny hit - „Lata 20., lata 30. ...”.

Ten spektakl, który przenosi nas w przedwojenne rozśpiewane czasy, pokazywany będzie w dniach 3-5 sierpnia oraz 8-12 sierpnia. Bilety po 40 – ulgowy i 50 zł – normalny.

Odbędą się także ostatnie trzy letnie spektakle na Darze Pomorza, gdzie króluje Gunther Grass i adaptacja jego „Idąc rakiem, które zobaczyć można 7 i 14 sierpnia. Bilety: 50 i 60 zł.

Będzie też ostatnia okazja, by w plażowej scenerii zobaczyć „Boga mordu” według sztuki Jasmina Rezy, tekst, który przed rokiem zamienił na film Roman Polański (jego tytuł to „Rzeź”). Ten spektakl odbędzie się 15 sierpnia. Bilety: 40 i 50 zł.

„W kręgu namiętności – Tango Piazzola” powroci na Scenę Letnią na ostatnie wakacyjne przedstawienia, które będą pokazywane od 16 do 19 sierpnia. Bilety: 40 i 50 zł.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-19 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu