Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Wybrano Gdański Produkt Turystyczny 2014

Już po raz 6 rozstrzygnięto konkurs na Gdański Produkt Turystyczny. W trakcie tej rywalizacji organizatorzy turystyki, instytucję miejskie i pozarządowe, przedsiębiorcy, a także stowarzyszenia miały możliwość podzielenia się swoimi pomysłami na zwiedzanie Gdańska w ciekawy sposób w sześciu kategoriach (Morze, Solidarność, Bursztyn, Aktywny Gdańsk, Relaks, Zwiedzanie i kultura).

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Wybrano Gdański Produkt Turystyczny 2014

 2014-02-13 15:00 

fot. materiały prasowe

Już po raz 6 rozstrzygnięto konkurs na Gdański Produkt Turystyczny. W trakcie tej rywalizacji organizatorzy turystyki, instytucję miejskie i pozarządowe, przedsiębiorcy, a także stowarzyszenia miały możliwość podzielenia się swoimi pomysłami na zwiedzanie Gdańska w ciekawy sposób w sześciu kategoriach (Morze, Solidarność, Bursztyn, Aktywny Gdańsk, Relaks, Zwiedzanie i kultura).

Konkurs na Gdański Produkt Turystyczny miał na celu wyłonienie innowacyjnych, wielosezonowych, atrakcyjnych produktów turystycznych dotyczących turystyki przyjazdowej i ich promocję. Do konkursu wpłynęło 16 propozycji produktów turystycznych.
Formuła konkursu przebiegała dwutorowo poprzez Kapitułę Konkursu oraz Plebiscyt Internetowy. Kapituła po zapoznaniu się ze wszystkimi zgłoszeniami przyznała nagrodę główną, dwa wyróżnienia, a także dokonała wyboru dziesięciu najlepszych produktów turystycznych, które wzięły udział w plebiscycie internetowym wyłaniając zwycięzcę Nagrody Internautów.
Nagroda główna została przyznana firmie Czerwiński Travel S.C za Turystyczny Rajd Samochodowy, zgłoszony w ramach kategorii Aktywny Wypoczynek. Produkt rozpoczyna się od zwiedzania Stadionu PGE ARENA z przewodnikiem, a następnie drużyny „wsiadają za stery” auta i rozpoczynają grę. Na trasie uczestnicy spotkają się z ciekawymi obiektami, takimi jak: Latarnia Morska w Nowym Porcie, Park Oliwski czy Wzgórze Pachołek.W każdym z tych miejsc na uczestników czekają zadania do wykonania, ich prawidłowe rozwiązanie pozwala na dotarcie do mety.
Z zainteresowaniem kapituły konkursu spotkały się także produkty: Zwiedzanie Góry Gradowej z przewodnikiem zgłoszony przez Centrum Hewelianum oraz Szlakiem Złotego Smaku, realizowany przez firmę Czerwiński Travel S.C, które uzyskały wyróżnienie kapituły konkursu.
Nagroda internautów wyłoniona przez plebiscyt internetowy, który odbył się na stronie www.gdansk4u.pl/gpt w dniach 27.01-10.02.2014 została przyznana również produktowi Szlakiem Złotego Smaku firmy Czerwiński Travel S.C, uzyskując największą liczbę głosów internautów. Zwycięski produkt to historia i degustacja gdańskich piw rzemieślniczych połączona ze zwiedzaniem Starego Miasta. Produkt rozpoczyna się od spotkania z przewodnikiem w stroju gdańskiego browarnika, który przekazuje „browarne karty” uprawniające do odwiedzenia Browaru Piwna, Browarni Gdańsk, Pułapki i Browaru Lubrow.
Zwycięskim produktom zostaną nadane tytuły – „Gdański Produkt Turystyczny 2014”, „Gdański Produkt Turystyczny 2014” – wyróżnienie oraz „Gdański Produkt Turystyczny 2014” – nagroda internautów na okres roku. Dodatkowo w ramach nagrody dla zwycięzców kapituły konkursu i internautów zostanie zrealizowana kampania promująca na portalu turystycznym www.gdansk4u.pl. Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się 28 marca 2014 podczas konferencji Nowe Trendy w Turystyce.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Podobne wiadomości

Strefa Ciszy w Pendolino

2016-03-17, 16:09

Opinie (3)

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Metropolia.info nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.

Dodaj opinię
Twój nick

ocena: -59%

2015-05-22 11:06:22
Na końcowe pytanie odpewiom NIE WIEM :) Ile razy oglądam takie filmy, podziwiam ale nie kumam tego narażania sie . no ale każdy powinien mieć jakieś pasje :)

oceń komentarz

Daj plusaDaj minusa
Twój nick

ocena: -56%

2015-05-21 20:15:12
No i ruszyła.. tylko zanim ja sie zabiore za knampaie marketingowa to sie pewnie skonczy.. buuu Poza tym to tam jakieś hardkory startuja!! norseman?! Wspinaczka nowymi trasami?! opłynać kajakiem niezbadane fiordy?! Ja to chciałam po prostu na wyprawe pojechać:)

oceń komentarz

Daj plusaDaj minusa
Twój nick

ocena: -63%

2015-05-06 04:07:19
Danke Andreas, da bin ich ja rund um' versorgt. Ein Targi-Erklc3a4rer wc3a4re auch nicht schlceht, wobei die Regeln ja recht einfach sein sollen habe ein Erklc3a4rvideo dazu angeschaut.Na dann bis heute abend.

oceń komentarz

Daj plusaDaj minusa

© Copyright 2012-19 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu