Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Zabiorą sadowników na szkolenie

pixabay.com

Wszyscy zainteresowanie producenci ogrodniczy z Warmii i Mazur mogą wziąć udział w Targach Sadownictwa i Warzywnictwa, które odbędą w styczniu 2017 roku w Nadarzynie.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Zabiorą sadowników na szkolenie

 2016-12-15 14:00 
pixabay.com

pixabay.com

Wszyscy zainteresowanie producenci ogrodniczy z Warmii i Mazur mogą wziąć udział w Targach Sadownictwa i Warzywnictwa, które odbędą w styczniu 2017 roku w Nadarzynie.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to największa impreza ogrodnicza w Polsce z kompleksową ofertą dla producentów owoców i warzyw.

Podczas spotkań poruszane będą tematy związane metodami skutecznego zwalczania roztoczy, wpływem rodzaju sadzonek i terminu ich sadzenia na plonowanie truskawek, zwalczaniem szarej pleśni w truskawach, fertygacją jako ważnym elementem budowania plonu truskawek, nowymi technologiami i odmianami dla upraw powtarzających owocowanie.

Uczestnicy podwarszawskiego wydarzenia zapoznają się również z nowinkami technicznymi w uprawach szklarniowych (pomidor, ogórek, sałata), budową silnej marki czy zagrożeniami w uprawach szklarniowych.

Z kolei podczas sadowniczego forum ekonomicznego poruszane będą tematy związane z polskim rynkiem owoców w świetle rosyjskiego embarga, zagospodarowaniem owoców przez przemysł przetwórczy, platformą internetową przyszłością handlu świeżymi i warzywami.

Udział w wyjeździe, który organizuje Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie, jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu