Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Zachęcą do inwestowania w podstrefie Braniewo

15 lutego w Braniewskim Centrum Kultury organizowane jest spotkanie dla przedsiębiorców potencjalnie zainteresowanych inwestycjami w braniewskiej części Strefy.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Zachęcą do inwestowania w podstrefie Braniewo

 2017-02-09 12:00 

Przedstawiciele Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zapraszają przedsiębiorców na spotkanie dotyczące korzyści z inwestowania w Strefie, które odbędzie się 15 lutego o godzinie 16:00 w Braniewskim Centrum Kultury (ul. Katedralna 9) – sala nr 7, I piętro. W wydarzeniu wezmą udział: Wiceprezes Zarządu W-M SSE – Małgorzata Sobieska zu Schwarzenberg, Burmistrz Braniewa – Monika Trzcińska, Starszy Inspektor  Departamentu Infrastruktury Strefy – Bronisław Anfolecki oraz przedstawiciel Banku Gospodarstwa Krajowego.

30 grudnia 2016 roku Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna powiększyła się o 186 hektarów gruntów publicznych i 164 hektarów gruntów prywatnych. W wyniku zmian wprowadzonych Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2016 roku, w Braniewie pojawił się teren, gdzie przedsiębiorcy mogą lokować swoje inwestycje na preferencyjnych warunkach.

W utworzonej Podstrefie Braniewo do zagospodarowania jest 7,89 hektarów terenu znajdującego się w Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, gdzie potencjalni inwestorzy mogą liczyć na pomoc publiczną w wysokości 70% kosztów kwalifikowalnych inwestycji. Wsparcie jest udzielane przedsiębiorcy w postaci zwolnienia z podatku dochodowego od dochodów uzyskanych z prowadzenia działalności.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu