Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Zaginiony chłopak był w drodze do Katowic

14-latek z Witomina, który uciekł z domu, został już odnaleziony przez policję. Funkcjonariusze, przeglądając monitoring miejskiego dworca, zauważyli uciekiniera i prześledzili w ten sposób jego wszystkie kroki. Okazało się, że chłopak podróżował w kierunku Katowic.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Zaginiony chłopak był w drodze do Katowic

 2014-04-07 15:00 

fot. archiwum

GD/KPP Gdańskmoje artykuly

14-latek z Witomina, który uciekł z domu, został już odnaleziony przez policję. Funkcjonariusze, przeglądając monitoring miejskiego dworca, zauważyli uciekiniera i prześledzili w ten sposób jego wszystkie kroki. Okazało się, że chłopak podróżował w kierunku Katowic.

O zaginięciu 14-letniego mieszkańca Gdyni powiadomiła dyżurnego komisariatu w Witominie jego matka. Chłopak w piątek 4 kwietnia wcześnie rano wyskoczył przez okno mieszkania. Uciekając, nie pozostawił nikomu wiadomości, co zamierza zrobić ani gdzie planuje przebywać. Rysopis zaginionego trafił do funkcjonariuszy w Trójmieście, informację o nastolatka posiadali też strażnicy miejscy i kolejowi, kierowcy komunikacji oraz dyspozytorzy korporacji TAXI.
Policjantka zajmująca się nieletnimi na Witominie ustaliła, że chłopiec może próbować wyjechać do Katowic, gdzie mieszka poznana wcześniej przez niego w Internecie dziewczyna. Do poszukiwań 14-latka niezwłocznie włączyli się funkcjonariusze z wydziału kryminalnego. Policjanci sprawdzali zapisy kamer monitoringu gdyńskiego dworca PKP, który zarejestrował chłopaka. Dzięki nagraniom ustalili, że nastolatek na dworcu kupił w kasie bilet do Katowic, a następnie wsiadł do pociągu kończącego bieg w tym mieście. Kierownik pociągu na prośbę poszukujących chłopca policjantów potwierdził, że w jednym z przedziałów podróżuje młody chłopak, jego wygląd odpowiadał rysopisowi zaginionego. Na najbliższej stacji kolejowej w Kutnie oczekiwali na uciekiniera tamtejsi policjanci, którzy przewieźli 14-latka do komendy, skąd trafił pod opiekę matki w Gdyni.
Dzięki współpracy policjantów oraz kolejarzy młody gdynianin wrócił do miejsca zamieszkania i jest bezpieczny przed wszelkimi ryzykownymi sytuacjami, na które był narażony przebywając na "gigancie".

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (1)

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Metropolia.info nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.

Dodaj opinię
Twój nick

ocena: -64%

2016-08-08 06:01:44
Sunglasses Signature…Sunglasses SignatureWould you ever pay $110.00 for a pair of signature sunglasses?lol I would♥ ha ha !!i think i know what glasses ur thinking of20;&308……&#823#; i personally wouldnt, i would rather waste it on a pair of mcbeth sho…

oceń komentarz

Daj plusaDaj minusa

© Copyright 2012-19 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu