Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Zaszczepią swoich seniorów

pixabay.cpm

Grypy, jak każdej innej choroby, nie można lekceważyć. To szczególnie ważne w przypadku osób starszych. I takie nie zapłacą za szczepienie w Olsztynie ani grosza.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Zaszczepią swoich seniorów

 2016-10-15 09:00 
pixabay.cpm

pixabay.cpm

Grypy, jak każdej innej choroby, nie można lekceważyć. To szczególnie ważne w przypadku osób starszych. I takie nie zapłacą za szczepienie w Olsztynie ani grosza.

Choć może przypominać przeziębienie, jest znacznie gwałtowniejsza. Objawia się m.in. wysoką temperaturą, dreszczami, suchym kaszlem, także bólami głowy i mięśni. Zapalenie płuc, ucha, mięśnia sercowego albo mózgu - to najczęstsze powikłania związane z grypą. Dlatego tak ważne jest, by odpowiednio zabezpieczyć się przed zachorowaniem.

Nie zawsze pomoże ciepłe ubranie oraz zachowanie szczególnej ostrożności jesienią i zimą. Warto jednak wspomóc się np. szczepionką.

Akcja finansowana przez samorząd Olsztyna prowadzona jest regularnie od kilku lat. Także i teraz władze zapraszają olsztynian, którzy skończyli 70. rok życia. Łącznie przygotowao tysiąc szczepionek. Każdego roku wykorzystywane są niemal do ostatniej sztuki.

Zaszczepić się można w dni powszednie między 8:00 a 12:00 od 20 października do 20 grudnia w poradni zlokalizowanej w szpitalu wojewódzkim (ul. Żołnierskiej 16a). O szczegóły szczepienia można zapytać pod numerem telefonu 89 670 91 62.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu