Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem

  Pogoda

  Kursy walut

  Kursy walut z dnia 2016-12-16

  Euro4.4253Spadek kursu-100%
  Dolar amerykański4.2296Spadek kursu-100%
  Funt5.2532Spadek kursu-100%
  Frank szwajcarski4.1152Spadek kursu-100%
  Zobacz więcej

  Kursy walut dostarcza

  NBP
  css_obrazki/lotto.jpg
  http://img.gwe24.pl/gazety/eb46.jpg

  Komunikacja

  MZK WejherowoSKM - Szybka Kolej Miejska
  PKPPKS Wejherowo
  Imprezy -> Techniki Dobrej Edukacji – konferencja na Uniwersytecie Gdańskim

  Techniki Dobrej Edukacji – konferencja na Uniwersytecie Gdańskim

  Gdzie i kiedy?

  Data: 2014-08-19, 9 - 2014-08-20

  Miejsce: Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UG

  Adres: Wita Stwosza 57, Gdańsk

  Wstęp: wstęp wolny

  Jak wykorzystać nowe technologie w edukacji przyszłości? W jaki sposób mogą one wspierać pracę innowacyjnego nauczyciela? Jak utworzyć Akademię Dobrej Edukacji - innowacyjną szkołę przyszłości? Na te i inne pytania eksperci i praktycy edukacji będą odpowiadać w trakcie konferencji TECHNIKI DOBREJ EDUKACJI, współorganizowanej przez Stowarzyszenie Dobra Edukacja, Uniwersytet Gdański oraz Polsko-Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych.

  Konferencja odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia 2014 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego.

  Konferencja TECHNIKI DOBREJ EDUKACJI adresowana jest przede wszystkim do tych, którzy chcą współtworzyć sposób organizacji pracy szkoły przyszłości lub mają ofertę, która może istotnie pomóc w zmianie sposobu organizacji edukacji. Adresowana jest do nauczycieli, pracowników akademickich i wszystkich innych osób zainteresowanych tworzeniem szkoły przyszłości.

  Prelegentami są naukowcy i nauczyciele, którzy współpracują od dwóch lat ze Stowarzyszeniem Dobra Edukacja przy tworzeniu Programu Dobrej Edukacji, między innymi z Instytutu Badań Edukacyjnych oraz z Uniwersytetu Gdańskiego.

  Organizatorzy zamierzają poddać dyskusji, jakiego rodzaju elektroniczne materiały edukacyjne i rozwiązania technologiczne mogą być najbardziej przydatne w procesie edukacji spersonalizowanej i w jaki sposób może się przez to zmieniać organizacja pracy szkół. Zakładają, że to pierwsze spotkanie będzie cyklicznie kontynuowane w kolejnych latach.

  Część plenarna konferencji TECHNIKI DOBREJ EDUKACJI, zatytułowana Technologie pomocą w personalizacji edukacji, planowana na 20 sierpnia 2014, w godzinach 11-13.30, jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych. W jej trakcie ekspert z Ośrodka Rozwoju Edukacji przedstawi koncepcję rozwoju e-podręczników. Zaprezentują się także przedstawiciele firm oferujących innowacyjne elektroniczne narzędzia edukacyjne. Między innymi prezentowana będzie interaktywna wersja rządowego Naszego Elementarza przygotowana przez firmę Learnetic.

  Konferencja objęta została honorowymi patronatami: Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka, Ośrodka Rozwoju Edukacji i Instytutu Badań Edukacyjnych. Patronaty medialne sprawują: Radio Gdańsk, Dziennik Bałtycki i portal Edukacja Internet Dialog.

  Więcej informacji znaleźć można na stronie konferencji: technikidobrejedukacji.blogspot.com

  
  © Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
  Wszelkie prawa zastrzeżone
  RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
  MediaSMobile | Bild Press
  PartnerzyKontaktO portalu